Samsung Galaxy S6

Samsung galaxy S6 – uznawany za doskonały smartfon, rozchodzi się jak świeże bułeczki. Jakimi parametrami się charakteryzuje, czego możemy się po nim spodziewać? Oto kilka słów na jego temat.

Zajmijmy się najpierw tymi z jego cech, które możemy zauważyć od razu po wyjęciu go z pudełka. Samsung Galaxy S6 dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, białym, srebrnym oraz błękitnym. Obudowa wykonana jest ze stali, wyświetlacz Quad HD Super AMOLED ma szklany. Jest lekko zaokrąglony, dzięki czemu jego kształt jest delikatny i subtelny.

A teraz najważniejsze parametry techniczne. Wyświetlacz o wielkości 5.1 cala pozwala na komfortowe przeglądanie grafiki czy filmów oraz pracę na smartfonie. Idealnie mieści się i leży w dłoni. Procesor ośmiordzeniowy, wideo nagrywane w rozdzielczości 30 klatek na sekundę, telefon wyposażony w funkcję Auto Focus.

Zadowalająca dostępność pamięci – 25.3 GB. W Samsungu Galaxy S6 mieści się jedna karta SIM. Wyposażony w następujące czujniki: linii papilarnych, geometryczny, pola magnetycznego, zbliżeniowy i inne.

Samsung Galaxy S6 to smartfon, z którego działania i parametrów zadowolony będzie nawet najbardziej wymagający użytkownik.

Facebook Comments Box